Новинка










Світшот, кофта, толстовка з патріотичними принтами, Бандера смузі, гербом України, коктейль Молотова
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Футболка ASP-GroupUkraine виготовлення за 1 день!
Нашим дизайнером було розроблено нову серію футболок з принтами, які піднімають патріотичний дух та настрій.
Футболки не кашлатаються, матеріал виконання: 100% бавовна нитка Belcoro® дозволяє тілу дихати і
зберігати зовнішній вигляд тривалий час. Друк на футболках не вигоряє, не деформується, не тріскається і витримує 100ні прання.
Ми з радістю допоможемо визначитися з розміром футболки і дамо професійну консультацію з друку.
Вся продукція перед відправкою перевіряється, складається, упаковується щоб товар прийшов у належному виді.
Ми несемо відповідальність за якість нашої продукції!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASP |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Бавовна |
| Вид толстовок | Світшот |
| Застібка | Без застібки |
| Сезонність | Всесезонний |
| Малюнки і написи | З написами |
| Довжина від горловини до низу вироба | 80 см |
| Довжина рукава вироба | 75 см |
| Ширина виробу | 60 см |
| Капюшон | Без капюшона |
| Колір | Чорний |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 46 |
| Стан | Новий |
| Обхват грудей | 110 см |
| Міжнародний розмір | S |
| Користувальницькі характеристики | |
| Склад | 80% бавовна 20% поліестер |
| Модель | Свитшот |
| Основні атрибути | |
| Стиль | Casual |
| Фасон рукава | Короткий |
| Фасон вирізьблює горлянки | Круглий |
| Узори і принти | Геометричний візерунок |
| Силует | Вільний |
- Ціна: від 950 ₴






