Новинка










Футболки з патріотичними написами, для всієї родини, Family Look, Доброго вечора ми з України, гербом України.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Family Look від ASP-GroupUkraine чудова якість та доступні ціни.
Ми раді, що Ви звернули увагу на наш інтернет магазин.
У нас Ви зможете замовити футболки з м'якої бавовни для всієї родини.
Сертифікований друк преміум класу (виробництва Germany) не має домішок важких металів і повністю безпечний для Вас і Ваших близьких.
Ми з радістю допоможемо визначитися з розміром футболки і дамо професійну консультацію з друку.
Вся продукція перед відправкою перевіряється, складається, упаковується щоб товар прийшов у належному виді.
Ми несемо відповідальність за якість нашої продукції!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASP |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | 1 рік |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Колір | Білий |
| Вид виробу | Футболка |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 52 |
| Розмір дитячого одягу (за зростом) | 92 |
| Стан | Новий |
| Одяг для | Всієї родини |
| Обхват грудей | 105 см |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Обхват талії | 60 см |
| Обхват стегон | 90 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чоловічий розмір | S |
| Жіночий розмір | XS |
| Розмір дитячий ( зростання ) | 92см |
- Ціна: від 520 ₴






