Новинка










Футболки з патріотичними принтами, з написом Воля, гербом України, прапором України
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Футболка ASP-GroupUkraine виготовлення за 1 день!
Нашим дизайнером було розроблено нову серію футболок з принтами, які піднімають патріотичний дух та настрій.
Футболки не кашлатаються, матеріал виконання: 100% бавовна нитка Belcoro® дозволяє тілу дихати і
зберігати зовнішній вигляд тривалий час. Друк на футболках не вигоряє, не деформується, не тріскається і витримує 100ні прання.
Ми з радістю допоможемо визначитися з розміром футболки і дамо професійну консультацію з друку.
Вся продукція перед відправкою перевіряється, складається, упаковується щоб товар прийшов у належному виді.
Ми несемо відповідальність за якість нашої продукції!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASP |
| Країна виробник | Україна |
| Стиль | Молодіжний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Малюнки і написи | З написами |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 10 см |
| Ширина виробу | 56 см |
| Силует | Прямий |
| Колір | Чорний |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 52 |
| Модель | Футболка |
| Щільність тканини | 165 г/м2 |
| Стан | Новий |
| Склад | 100% бавовна |
| Обхват грудей | 106 см |
| Міжнародний розмір | S |
- Ціна: від 650 ₴






