




Свитшоти,кофти, товщки парні з написом what's your superpower? i'm Tainian, в чому твоя суперсилість?
Ціна визначається за 1 шт
Свитшот ASP-GroupUkraine робити за 1 день!
Нашим дизайнером було розроблено нову серію свитшотів з принтами, які піднімають патріотичний дух і настрій.
Сутшоти не кашляють, матеріал запуску:
80% бавовни Belcoro ®, 20% поліестера,
Друк преміум класу виробництва Germany дозволяє тілу дихати і
Зберігати зовнішній вигляд довгий час.
Друк на сувшотах не вигорає, не деформується, не тріскається і утримує 100ні прання.
Ми з радістю допоможемо визначитися з розміром свитшотів і дамо професійну Консультації друку.
Вся продукція перед відправкою перевіряється, складається, упаковується що б товар прийшов у правильне виде.
Ми відповідальні за якість наша !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




















Замовити свитшоти можна прямо зараз
по телефону +380632750653
Viber / WhatsApp / Telegram
Працювати 24/7































| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASP |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Колір | Чорний |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 46 |
| Стан | Новий |
| Одяг для | Закоханих |
| Обхват грудей | 110 см |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сезонність | Всесезонний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Вид толстовок | Реглан |
| Застібка | Без застібки |
| Склад | 80% бавовна 20% поліестер |
| Малюнки і написи | З написами |
| Модель | Свитшот |
| Стиль | Casual |
| Фасон рукава | довгий |
| Фасон вирізьблює горлянки | Круглий |
| Силует | Вільний |
| Основні | |
| Довжина від горлавини до нижньої частини виробу | 68 см |
| Довжина рукава виробу | 76 см |
| Ширина виробу | 56 см |
| Перегляд нанесення зображень | Термотрансфер |
| Капюшон | Без капюшону |
- Ціна: від 2 230 ₴








