




Терміновий друк на футболках, спортивному одязі, футбольній формі, спецодязі, крої, тканині, на замовлення 1 день
Друк на футболках ASP-GroupUkraine це чудова якість за доступною ціною.
Ми раді, що Ви звернули увагу на нашу продукцію.
У нас Ви зможете замовити друк на футболках преміум класу (виробництва Germany) Друк на футболках не вигорає, не деформується, не тріскається і витримує 100ню прань.
Ми з радістю допоможемо реалізувати всі Ваші ідеї по друку на одязі. Логотипи, написи, номера і т. д ми все це можемо надрукувати на футболках за 1 робочий день.
Кваліфіковані співробітники, професійне обладнання, матеріали преміум і любов до своєї справи, дозволяють створювати продукт бездоганної якості.
Ми з радістю допоможемо визначитися з друк, підготуємо макети і надамо професійну консультацію.
Вся продукція перед відправкою перевіряється, складається, упаковується що б товар прийшов в належному вигляді.
Ми несемо відповідальність за якість нашої продукції!
+380632750653 Viber / WhatsApp / Telegram працюємо 24/7















































| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASP |
| Країна виробник | Україна |
| Модель | Футболка |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 50 |
| Обхват грудей | 110 см |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Малюнки і написи | З малюнками |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 74 см |
| Довжина рукава вироба | 15 см |
| Ширина виробу | 53 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
| Склад | 100% бавовна |
| Щільність тканини | 165 г/м2 |
| Вид виробу | Футболка |
| Одяг для | Всієї родини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір жіночого одягу (UA) | XS-S-M-L-XL-XXL |
- Ціна: від 100 ₴/послуга








