




Футболка з ім'ям Назар, СпецНазик, Назар швидкого реагування. Друк за 1 день.
Футболки от ASP-GroupUkraine — це чудова якість за доступною ціною.
Ми раді, що Ви звернули увагу на нашу продукцію.
У нас Ви зможете замовити футболки з м'якого бавовни з друком преміумкласу (виробництва Germany) , в яких не буде соромно ходити або зробити подарунок близькій людині.
Футболки з логотипами, написами, картинками або те, що Ви придумали та хочете реалізувати... ми робимо все можливе, щоб Ваша творчість побачив світ.
Кваліфіковані працівники, професійне обладнання, преміумматеріали і любов до свого діла дають змогу створювати продукт бездоганної якості.
Ми з радістю допоможемо визначитися з розміром футболки та поставимо професійну консультацію друку.
Вся продукція перед відправленням перевіряється, складається, упаковується, щоб товар прийшов у належному виде.
Ми несемо відповідальність за якість нашій продукції!















































| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASP |
| Країна виробник | Україна |
| Модель | Футболка |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 48 |
| Обхват грудей | 100 см |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Силует | Напівприлеглий |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Малюнки і написи | З малюнками |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 20 см |
| Ширина виробу | 50 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
| Склад | 100% ХЛОПОК |
| Щільність тканини | 165 г/м2 |
| Вид виробу | Футболка |
| Одяг для | Для людей із почуттям гумору |
- Ціна: від 490 ₴






