




Футболка з ім'ям Артем, Тема, Артемщик, який мутить бізнес-плани.
Футболки від ASP-GroupUkraine це чудова якість за доступною ціною.
Ми раді, що Ви звернули увагу на нашу продукцію.
У нас Ви зможете замовити футболки з м'якого бавовни з печаткою преміум класу (виробництва Germany) в яких не буде соромно ходити або зробити подарунок близькій людині.
Футболки з логотипами, написами, малюнками або те що Ви придумали і хочете реалізувати ... ми зробимо все можливе, щоб Ваша творчість побачив світ.
Кваліфіковані співробітники, професійне обладнання, матеріали преміум і любов до своєї справи, дозволяють створювати продукт бездоганної якості.
Ми з радістю допоможемо визначитися з розміром футболки і надамо професійну консультацію по друку.
Вся продукція перед відправкою перевіряється, складається, упаковується що б товар прийшов в належному вигляді.
Ми несемо відповідальність за якість нашої продукції!















































| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASP |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | S |
| Тип тканини | Бавовна |
| Колір | Чорний |
| Склад | 100% ХЛОПОК |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Стан | Новий |
| Обхват груди | 100 см |
| Стиль | Молоденький |
| Фасон рукава | Довгий |
| Фасон вирізьблює горлянки | Круглий |
| Малюнки і написи | З малюнками |
| Довжина від горлавини до нижньої частини виробу | 70 см |
| Довжина рукава виробу | 20 см |
| Ширина виробу | 50 см |
| Силует | Напівпрозорий |
| Розмір чоловічого одягу | 48 |
| Модель | Футболка |
| Щільність тканини | 165 г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Одяг для | Для людей із почуттям гумору |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 48 |
- Ціна: від 490 ₴






