




Футболка донька офіцера ЗСУ, дружина офіцера ЗСУ, друк на футболках за 1 добу.
Футболка ASP-GroupUkraine виготовлення за 1 день!
Нашим дизайнером було розроблено нову серію футболок з принтами, що піднімають патріотичний дух та настрій.
Футболки не кошлатяться, матеріал виконання: 100% бавовна, нитка Belcoro® дає змогу тілу дихати та
зберігати зовнішній вигляд довгий час. Друк на футболках не вигорає, не деформується, не тріскається та витримує 100 тисяч прань.
Ми з радістю допоможемо визначитися з розміром футболки і дамо професійну консультацію щодо друку.
Вся продукція перед відправленням перевіряється, складається, упаковується, щоб товар прийшов у належному вигляді.
Ми несемо відповідальність за якість нашої продукції!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASP |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Бавовна |
| Основні | |
| Стан | Створити |
| Склад | 100% бавовна |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Обхват груди | 92 см |
| Міжнародний розмір | XS |
| Обхват талії | 59 см |
| Розмір приту | А4 |
| Стиль | Молоденький |
| Фасон рукава | Короткий |
| Фасон вирізьблює горлянки | Круглий |
| Узори і принти | Геометричний візерунок |
| Довжина рукава | Короткий |
| Довжина від горлавини до нижньої частини виробу | 60 см |
| Довжина рукава виробу | 10 см |
| Ширина виробу | 45 см |
| Силует | Приватний |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 38 |
| Колір | Чорний |
| Вид виробу | Футболка |
| Щільність | 165 г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Малюнки і написи | З написами |
| Модель | Футболка |
- Ціна: від 650 ₴






