




Толстовка дочка офіцера ЗСУ, дівчина офіцера ЗСУ, дружина офіцера ЗСУ, виготовлення за 1 день.
Свитшоти ASP-GroupUkraine виготовлення за 1 день!
Нашим дизайнером було розроблено нову серію свитшото з принтами, які піднімають патріотичний дух і настрій.
Світшоти не кашляють, матеріал виконання: 80% бавовни, 20% поліестер, нитка Belcoro® дозволяє тілу дихати і
Зберігати зовнішній вигляд довгий час. Друк на сувої не вигоряє, не деформується, не тріскається і витримає 100ни прання.
Ми з радістю допоможемо визначитися з розміром свитшотів і дамо професійну Консультації друку.
Вся продукція перед відправкою перевіряється, складається, упаковується що б товар прийшов у правильне виде.
Ми відповідальні за якість наша !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
























Більше макетів з футболками... за посиланням https://asp53.in.ua/ua/g106388062-slava-ukraine































| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASP |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Обхват груди | 92 см |
| Обхват талії | 59 см |
| Узори і принти | Геометричний візерунок |
| Вид толстовок | Світшот |
| Застібка | Без застібки |
| Сезонність | Демісезонна |
| Малюнки і написи | З малюнками та написами |
| Довжина від горлавини до нижньої частини виробу | 60 см |
| Довжина рукава виробу | 65 см |
| Ширина виробу | 50 см |
| Перегляд нанесення зображень | Термотрансфер |
| Модель | Свитшот |
| Стиль | Casual |
| Фасон рукава | Довгий |
| Фасон вирізьблює горлянки | Круглий |
| Силует | Вільний |
| Розмір приту | А4 |
| Щільність | 240 г/м2 |
| Розмір чоловічого одягу | 42 |
| Призначення | Повсякденний |
| Основні | |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Вид виробу | Кофта |
| Тип тканини | Бавовна |
| Склад | 80% бавовни / 20% поліестер |
| Розмір дитячого одягу (по зросту) | 116 |
| Міжнародний розмір | XS |
| Стать | Жіночий |
| Сезон | Всесезонний |
| Розмір чоловічого одягу | 42 |
| Категорії | Інше |
- Ціна: від 1 290 ₴









