




Cвітшот, кофта, толстовка з написом ЗАМ ПО НІХУЯМ під замовлення
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Іменний світшот на замовлення від ASP-GroupUkraine це чудова якість за доступною ціною.
Ми раді, що Ви звернули увагу на нашу продукцію.
У нас Ви зможете замовити свитшоты з печаткою преміум класу (виробництва Germany) в яких не буде соромно ходити або зробити подарунок близькій людині.
Іменний світшот з крутими написами, логтипами, іменами,улюбленими цифрами нашого виробництва стане улюбленою річчю у Вашому гардеробі.
Кваліфіковані співробітники, професійне обладнання, матеріали преміум і любов до своєї справи, дозволяють створювати продукт бездоганної якості.
Ми з радістю допоможемо визначитися з розміром свитшота і надамо професійну консультацію по друку.
Вся продукція перед відправкою перевіряється, складається, упаковується що б товар прийшов в належному вигляді.
Ми несемо відповідальність за якість нашої продукції!
Більше крутих свитшотов за цим посиланням https://asp53.in.ua/g28060979-muzhskie-svitshoty-logotipom















































































| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид толстовок | Світшот |
| Обхват грудей | 102 см |
| Колір | Сірий |
| Тип тканини | Тринитка |
| Сезонність | Всесезонний |
| Застібка | Без застібки |
| Капюшон | Без капюшона |
| Малюнки і написи | З малюнками |
| Вид нанесення зображень | Термотрансфер |
| Довжина від горловини до низу вироба | 68 см |
| Довжина рукава вироба | 76 см |
| Ширина виробу | 56 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
| Сезон | Всесезонний |
| Наявність капюшона | Ні |
| Основні атрибути | |
| Вид виробу | Світшот |
| Одяг для | Для людей із почуттям гумору |
| Користувацькi характеристики | |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | S |
| Розмір жіночого одягу (UA) | XS |
- Ціна: від 1 290 ₴






