




Футболки для дівич-вечора обережно наречена, банда нареченої з прикольними написами під замовлення за 1 день
Футболки для дівич-вечора від ASP53 чудової якості за 1 робочий день!
Ми раді, що Ви звернули увагу на нашу продукцію.
У нас Ви зможете замовити футболки з м'якого бавовни з печаткою преміум класу виробництва Німеччина для Вашої вечірки за доступною ціною.
Що найголовніше ... ми це зробить за 1 робочий день!
Багато варіанти футболок для вечірки готові, Вам залишилося тільки визначитися з розмірами і футболок і вони будуть відправлені на зазначене відділення нової пошти до 18:00 в день замовлення.
Якщо Ви хочете надрукувати свій логотип або напис, ми розробимо макети і Ви зможете відправити подружкам для затвердження замовлення.
Якщо є сумнів в правильному виборі розміру, не варто переживати ... наші менеджери підберуть відповідні розміри футболок і дадуть повну інформацію на всі запитання.
БІЛЬШЕ МАКЕТІВ ДЛЯ ДІВИЧ-вечора ЗА цим ПОСИЛАННЯМ https://asp53.in.ua/g34418694-futbolki-devichnik


Що Ви отримаєте, віддавши перевагу таким футболками ?
Економію грошей і часу. Вам не доведеться витрачати на ще один наряд перед весіллям великі гроші.
Футболки для подружок нареченої можна замовити онлайн, і забрати на наступний день у своєму місті на відділення нової пошти.
Захоплення оточуючих. Ваша вечірка точно буде найпомітнішою у клубі, барі, ресторані та однозначно виділиться з десятка подібних урочистостей.
Незабутнє веселощі. Ексклюзивні футболки з натуральних тканин, друк преміум класу, з цього не варто переживати про стан речей після вечірки.
Футболки для дівич-вечора буду актуальні для вечірки на природі, і для танців у нічному клубі. Речі будуть виглядати актуально скрізь.
Футболки на довгу пам'ять. Крім весільних фотографій, Ви отримаєте пам'ятний сувенір як футболки для дівич-вечора.
Нареченій вона стане в нагоді в медовому місяці, а подружки можуть приховати футболки до святкування ще одного дівич-вечора, але вже тієї, яка зловить букет від нареченої.
Замовляючи футболки на дівич-вечір, Ви отримаєте незабутній вечір, наповнений радістю і веселощами!































| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASP |
| Країна виробник | Марокко |
| Стиль | Молодіжний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Довжина рукава | Короткий |
| Довжина від горловини до низу вироба | 60 см |
| Довжина рукава вироба | 10 см |
| Ширина виробу | 45 см |
| Силует | Приталений |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Колір | Білий |
| Вид виробу | Футболка |
| Щільність | 165 г/м2 |
| Стан | Новий |
| Склад | Бавовна |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Обхват грудей | 90 см |
| Міжнародний розмір | XS |
| Обхват талії | 60 см |
| Розмір принта | А4 |
- Ціна: від 490 ₴






