




Світшоти парні з коронами, іменами, написами King Queen друк золото, виготовлення за 1 день
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Світшоти парні з коронами, іменами, написами King Queen друк золото, виготовлення за 1 день»
Світшоти парні від ASP-GroupUkraine — це чудова якість за доступною ціною.
Ми раді, що Ви звернули увагу на нашу продукцію.
У нас Ви зможете замовити світшоти з друком преміумкласу (виробництва Germany) , в яких не буде соромно ходити або зробити подарунок близькій людині.
Свишот не кошлатиться, матеріал виконання: 80% бавовна нитка Belcoro®, 20% поліестеру, таке процентне співвідношення дає змогу тілу дихати та
зберігати зовнішній вигляд довгий час. Друк на світшоті не блякне, не деформується і витримує 100ні прання.
Парні світшоти Valentines day I Love you стануть прекрасним подарунком на 14 лютого і стануть улюбленою річчю в гардеробі.
Кваліфіковані працівники, професійне обладнання, преміумматеріали і любов до свого діла дають змогу створювати продукт бездоганної якості.
Ми з радістю допоможемо визначитися з розміром світшота ідамо професійну консультацію друку.
Вся продукція перед відправленням перевіряється, складається, упаковується, щоб товар прийшов у належному виде.
Ми несемо відповідальність за якість нашій продукції!
Більше макетів парних світшотів за цим посиланням https://asp53.in.ua/g28060942-parnye-svitshoty



























































































| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASP |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | 2 роки |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Колір | Чорний |
| Вид виробу | Толстовка |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 54 |
| Розмір дитячого одягу (за зростом) | 128 |
| Стан | Новий |
| Одяг для | Закоханих |
| Обхват грудей | 100 см |
| Міжнародний розмір | M |
| Обхват талії | 60 см |
| Обхват стегон | 95 см |
| Чоловічий світшот | M |
| Жіночий світшот | S |
| Основні | |
| Тип тканини | Бавовна |
| Вид толстовок | Світшот |
| Застібка | Без застібки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сезонність | всесезонна |
- Ціна: від 2 270 ₴/пара







