




Світшоти, кофти, толстовки, з патріотичними написами, Все буде Україна, Доброго вечора ми з України.
Світшот ASP-GroupUkraine виготовлення за 1 день!
Нашим дизайнером було розроблено нову серію світшотів з принтами, що піднімають патріотичний дух та настрій.
Світшоти не кашлатяться, матеріал виконання:
80% бавовна нитка Belcoro®, 20% поліестеру,
друк преміум класу виробництва Germany дозволяє тілу дихати і
зберігати зовнішній вигляд довгий час.
Друк на світшотах не вигоряє, не деформується, не тріскається і витримує 100ни прань.
Ми з радістю допоможемо визначитися з розміром світшотів і дамо професійну консультацію щодо друку.
Вся продукція перед відправленням перевіряється, складається, упаковується, щоб товар прийшов у належному вигляді.
Ми несемо відповідальність за якість нашої продукції!
телефон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASP |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Бавовна |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Вид толстовок | Світшот |
| Застібка | Без застібки |
| Сезонність | Демісезонна |
| Малюнки і написи | З малюнками і написами |
| Довжина від горловини до низу вироба | 60 см |
| Довжина рукава вироба | 65 см |
| Ширина виробу | 50 |
| Вид нанесення зображень | Термотрансфер |
| Капюшон | Без капюшона |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Склад | 80% хлопок / 20% полиэстер |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Обхват грудей | 95 см |
| Міжнародний розмір | XS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | Свитшот |
| Основні атрибути | |
| Стиль | Casual |
| Фасон рукава | Короткий |
| Фасон вирізьблює горлянки | Круглий |
| Силует | Напівпрозорий |
- Ціна: від 930 ₴






