Новинка










Футболка Доброго вечора ми з України, Патріотичні футболки з написами на замовлення,
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Футболка ASP-GroupUkraine виготовлення за 1 день!
Нашим дизайнером було розроблено нову серію футболок із принтами, які підвищують патріотичний дух і настрій.
Футболки не кашлатаються, матеріал виконання: 100% бавовна нитка Belcoro® дає тілу дихати й
зберігати зовнішній вигляд довгий час. Друк на футболках не блякне, не деформується, не тріскається і витримує 100ни прання.
Ми з радістю допоможемо визначитися з розміром футболки та поставимо професійну консультацію друку.
Вся продукція перед відправленням перевіряється, складається, упаковується, щоб товар прийшов у належному виде.
Ми несемо відповідальність за якість нашій продукції!
















Більше макетів із футболками... за посиланням https://asp53.in.ua/g28017253-muzhskie-futbolki-imennye
Замовити футболки можна прямо зараз телефоном:
+380632750653
Viber / WhatsApp / Telegram працюємо 24/7































| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASP |
| Країна виробник | Україна |
| Стиль | Молодіжний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина рукава | Короткий |
| Довжина від горловини до низу вироба | 55 см |
| Ширина виробу | 45 см |
| Силует | Приталений |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 40/42 |
| Колір | Чорний |
| Вид виробу | Футболка |
| Щільність | 190 г/м2 |
| Стан | Новий |
| Склад | 100% бавовна |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Обхват грудей | 43 см |
| Міжнародний розмір | XS |
| Розмір принта | А4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Малюнки і написи | З написами |
| Модель | Футболка |
| Основні атрибути | |
| Узори і принти | Геометричний візерунок |
- Ціна: від 490 ₴










