Новинка










Футболка з патріотичним принтом, Home, Ukraine, Home, Ukraine, прапором, України, Доброго вечора ми з України.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Футболка ASP-GroupUkraine виготовлення за 1 день!
Нашим дизайнером було розроблено нову серію футболок з принтами, що піднімають патріотичний дух та настрій Home Ukraine.
Футболки не кошлатяться, матеріал виконання: 100% бавовна, нитка Belcoro® дозволяє тілу дихати і
зберігати зовнішній вигляд довгий час. Друк на футболках не вигоряє, не деформується, не тріскається та витримує 100 тисяч прань.
Ми з радістю допоможемо визначитися з розміром футболки і дамо професійну консультацію щодо друку.
Вся продукція перед відправленням перевіряється, складається, упаковується, щоб товар прийшов у належному вигляді.
Ми несемо відповідальність за якість нашої продукції!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASP |
| Країна виробник | Україна |
| Стиль | Молодіжний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 62 см |
| Довжина рукава вироба | 10 см |
| Ширина виробу | 43 см |
| Силует | Приталений |
| Колір | Чорний |
| Вид виробу | Футболка |
| Стан | Новий |
| Склад | хлопок 100% |
| Обхват грудей | 85 см |
| Міжнародний розмір | XS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Малюнки і написи | З написами |
| Модель | Футболка |
| Узори і принти | Напис |
| Довжина рукава | Короткий |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 40/42 |
| Щільність | 190 г/м2 |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Розмір приту | А4 |
- Ціна: від 520 ₴






