Топ продаж










Футболка патріотична, з написом, російський військовий корабель іди нахуй, Тризуб, герб України
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Футболка ASP-GroupUkraine виготовлення за 1 день!
Нашим дизайнером було розроблено нову серію футболок з принтами, що піднімають патріотичний дух та настрій.
Футболки не кошлатяться, матеріал виконання: 100% бавовна, нитка Belcoro® дає змогу тілу дихати та
зберігати зовнішній вигляд довгий час. Друк на футболках не вигорає, не деформується, не тріскається та витримує 100 тисяч прань.
Ми з радістю допоможемо визначитися з розміром футболки і дамо професійну консультацію щодо друку.
Вся продукція перед відправленням перевіряється, складається, упаковується, щоб товар прийшов у належному вигляді.
Ми несемо відповідальність за якість нашої продукції!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASP |
| Країна виробник | Україна |
| Стиль | Молодіжний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Малюнки і написи | З написами |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 10 см |
| Ширина виробу | 50 см |
| Силует | Напівприлеглий |
| Колір | Чорний |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 52 |
| Модель | Футболка |
| Щільність тканини | 185 г/м2 |
| Стан | Новий |
| Склад | 100% бавовна |
| Обхват грудей | 100 см |
| Міжнародний розмір | S |
- Ціна: від 590 ₴






