Топ продаж










Футболка патріотична, з патріотичним написом, Україна, Ukraine, прапором України.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Футболка ASP-GroupUkraine виготовлення за 1 день!
Нашим дизайнером було розроблено нову серію футболок з принтами, які піднімають патріотичний дух та настрій.
Футболки не кашлатаються, матеріал виконання: 100% бавовна нитка Belcoro® дозволяє тілу дихати і
зберігати зовнішній вигляд тривалий час. Друк на футболках не вигоряє, не деформується, не тріскається і витримує 100ні прання.
Ми з радістю допоможемо визначитися з розміром футболки і дамо професійну консультацію з друку.
Вся продукція перед відправкою перевіряється, складається, упаковується щоб товар прийшов у належному виді.
Ми несемо відповідальність за якість нашої продукції!
Замовити футболки можна прямо зараз за телефоном:
+380632750653 Viber / WhatsApp / Telegram працюємо 24/7
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASP |
| Країна виробник | Україна |
| Стиль | Молодіжний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Довжина від горловини до низу вироба | 60 см |
| Довжина рукава вироба | 10 см |
| Ширина виробу | 45 см |
| Силует | Приталений |
| Колір | Чорний |
| Вид виробу | Футболка |
| Стан | Новий |
| Склад | 100% бавовна |
| Обхват грудей | 92 см |
| Міжнародний розмір | XS |
| Обхват талії | 59 см |
| Модель | Футболка |
| Розмір чоловічого одягу | 46 |
| Щільність тканини | 185 р/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Малюнки і написи | З написами |
- Ціна: від 570 ₴






