




Футболка з написом Вова, ебашь їх, блять, Футболки з патріотичними Українськими написами
Футболка ASP-GroupUkraine виготовлення за 1 день!
Нашим дизайнером було розроблено нову серію футболок з принтами, які піднімають патріотичний дух і настрій.
Футболки не кашлатяться, матеріал виконання: 100% бавовна нитка Belcoro® дозволяє тілу дихати і
Зберігати зовнішній вигляд довгий час. Друк на футболках не вигоряє, не деформується, не тріскається і витримає 100ни прання.
Ми з радістю допоможемо визначитися з розміром футболки і дасте професійну футболку Консультації друку.
Вся продукція перед відправкою перевіряється, складається, упаковується що б товар прийшов у правильне виде.
Ми відповідальні за якість наша !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


















Більше макетів з футболками... за посиланням https://asp53.in.ua/g28017253-muzhskie-futbolki-imennye































| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASP |
| Країна виробник | Україна |
| Стиль | Молодіжний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Малюнки і написи | З написами |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 10 см |
| Ширина виробу | 56 см |
| Силует | Прямий |
| Колір | Білий |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 50 |
| Модель | Футболка |
| Щільність тканини | 165 г/м2 |
| Стан | Новий |
| Склад | 100% бавовна |
| Обхват грудей | 106 см |
| Міжнародний розмір | S |
- Ціна: від 650 ₴










