Новинка










Світшот, кофта, толстовка, з патріотичними написами, з написом Мій ангел носить форму ЗСУ
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Свитшоты ASP - GroupUkraine виготовлення за 1 день!
Нашим дизайнером було розроблена нова серія свитшото з принтами, які піднімають патріотичний дух і настрій.
Свитшоты не кашлатятся, матеріал виконання : 80% бавовна, 20% поліестер, нитка Belcoro® дозволяє тілу дихати і
зберігати зовнішній вигляд довгий час. Друк на свитшотах не вигорає, не деформується, не тріскається і витримує 100ни прань.
Ми з радістю допоможемо визначитися з розміром свитшотов і дамо професійну консультацію по друку.
Уся продукція перед відправкою перевіряється, складається, упаковується що б товар прийшов в належному виді.
Ми несемо відповідальність за якість нашої продукції!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASP |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Бавовна |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Вид толстовок | Світшот |
| Застібка | Без застібки |
| Сезонність | Демісезонна |
| Малюнки і написи | З малюнками і написами |
| Довжина від горловини до низу вироба | 60 см |
| Довжина рукава вироба | 65 см |
| Ширина виробу | 50 |
| Вид нанесення зображень | Термотрансфер |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Склад | 80% бавовни / 20% поліестер |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Обхват грудей | 92 см |
| Міжнародний розмір | XS |
| Обхват талії | 59 см |
| Розмір приту | А4 |
| Щільність | 240 г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Світшот |
| Модель | Свитшот |
| Стиль | Casual |
| Фасон рукава | Довгий |
| Фасон вирізьблює горлянки | Круглий |
| Силует | Вільний |
- Ціна: від 1 250 ₴






