




Світшот, кофта, толстовка з патріотичними написами, з написом Вова, ебаш їх, блять
Світшоти ASP-GroupUkraine виготовлення за 1 день!
Нашим дизайнером було розроблено нову серію футболок з принтами, які піднімають патріотичний дух і настрій.
Футболки не кашлатяться, матеріал виконання: 100% бавовна нитка Belcoro® дозволяє тілу дихати і
Зберігати зовнішній вигляд довгий час. Друк на футболках не вигоряє, не деформується, не тріскається і витримає 100ни прання.
Ми з радістю допоможемо визначитися з розміром футболки і дасте професійну футболку Консультації друку.
Вся продукція перед відправкою перевіряється, складається, упаковується що б товар прийшов у правильне виде.
Ми відповідальні за якість наша !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


















Більше макетів з футболками... за посиланням https://asp53.in.ua/g28017253-muzhskie-futbolki-imennye































| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASP |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Бавовна |
| Вид толстовок | Світшот |
| Сезонність | Всесезонний |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 76 см |
| Ширина виробу | 56 см |
| Колір | Чорний |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 50 |
| Стан | Новий |
| Обхват грудей | 112 см |
| Міжнародний розмір | S |
| Користувальницькі характеристики | |
| Склад | 80% бавовна 20% поліестер |
| Модель | Свитшот |
| Стиль | Молоденький |
| Фасон рукава | Довгий |
| Фасон вирізьблює горлянки | Круглий |
| Узори і принти | Геометричний візерунок |
| Силует | Пряма |
| Щільність тканини | 240 |
- Ціна: від 1 260 ₴










