Топ продаж










Свитшот, кофта з написом what's your superpower ? i'm Ukrainian, в чому твоя супер здатність? Я Українець
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Свитшоти ASP - GroupUkraine виготовлення за 1 день!
Нашим дизайнером було розроблена нова серія свитшотів з принтами, які піднімають патріотичний дух і настрій.
Свитшоты не кашлатятся, матеріал виконання : 80% бавовна, 20% поліестер, нитка Belcoro® дозволяє тілу дихати і
зберігати зовнішній вигляд довгий час. Друк на свитшотах не вигорає, не деформується, не тріскається і витримує 100ни прань.
Ми з радістю допоможемо визначитися з розміром свитшотов і дамо професійну консультацію по друку.
Уся продукція перед відправкою перевіряється, складається, упаковується що б товар прийшов в належному виді.
Ми несемо відповідальність за якість нашої продукції!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASP |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Бавовна |
| Вид толстовок | Світшот |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 61 см |
| Довжина рукава вироба | 65 см |
| Ширина виробу | 45 |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 40/42 |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Склад | 80% хлопок, 20% полиэстер |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Обхват грудей | 90 см |
| Міжнародний розмір | XS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сезонність | Всесезонний |
| Модель | Свитшот |
| Стиль | Молоденький |
| Фасон рукава | Довгий |
| Фасон вирізьблює горлянки | Круглий |
| Узори і принти | Геометричний візерунок |
| Силует | Пряма |
| Щільність тканини | 240 |
- Ціна: від 1 260 ₴






