Новинка










Світшоти, кофти, толстовки парні Доброго вечора ми з України, Народжений вільним - Народжена вільною
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ціна вказана за 1 шт
Свитшот ASP - GroupUkraine виготовлення за 1 день!
Нашим дизайнером було розроблена нова серія свитшотов з принтами, які піднімають патріотичний дух і настрій.
Свитшоты не кашлатятся, матеріал виконання :
80% бавовна нитка Belcoro®, 20% поліестеру
друк преміум класу виробництва Germany дозволяє тілу дихати і
зберігати зовнішній вигляд довгий час.
Друк на свитшотах не вигорає, не деформується, не тріскається і витримує 100ни прань.
Ми з радістю допоможемо визначитися з розміром свитшотов і дамо професійну консультацію по друку.
Уся продукція перед відправкою перевіряється, складається, упаковується що б товар прийшов в належному виді.
Ми несемо відповідальність за якість нашої продукції!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASP |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Колір | Чорний |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 46 |
| Стан | Новий |
| Одяг для | Закоханих |
| Обхват грудей | 110 см |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сезонність | Всесезонний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Вид толстовок | Реглан |
| Застібка | Без застібки |
| Склад | 80% бавовна 20% поліестер |
| Малюнки і написи | З написами |
| Модель | Свитшот |
| Стиль | Casual |
| Фасон рукава | довгий |
| Фасон вирізьблює горлянки | Круглий |
| Силует | Вільний |
| Основні | |
| Довжина від горлавини до нижньої частини виробу | 68 см |
| Довжина рукава виробу | 76 см |
| Ширина виробу | 56 см |
| Перегляд нанесення зображень | Термотрансфер |
| Капюшон | Без капюшону |
- Ціна: від 1 970 ₴






