Топ продаж










Футболка з написом Мій ангел носить форму зсу, футболки з патріотичними написами під замовлення
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Футболки ASP-GroupUkraine виготовлення за 1 день!
Нашим дизайнером було розроблено нову серію футболок з принтами, що піднімають патріотичний дух та настрій.
Футболки не кошлатяться, матеріал виконання: 100% нитка Belcoro® дозволяє тілу дихати і
зберігати зовнішній вигляд довгий час. Друк на футболках не вигорає, не деформується, не тріскається та витримує 100 тисяч прань.
Ми з радістю допоможемо визначитися з розміром футболок і дамо професійну консультацію щодо друку.
Вся продукція перед відправленням перевіряється, складається, упаковується, щоб товар прийшов у належному вигляді.
Ми несемо відповідальність за якість нашої продукції!
Більше макетів із футболок за посиланням https://asp53.in.ua/ua/g106388062-slava-ukraine
Замовити футболки можна просто зараз за телефоном:
+380632750653
Viber / WhatsApp / Telegram
працюємо 24/7
+380632750653
Viber / WhatsApp / Telegram
працюємо 24/7

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASP |
| Країна виробник | Україна |
| Стиль | Молодіжний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина рукава | Короткий |
| Довжина від горловини до низу вироба | 62 см |
| Довжина рукава вироба | 13 см |
| Ширина виробу | 43 см |
| Силует | Приталений |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 36 |
| Колір | Білий |
| Вид виробу | Футболка |
| Щільність | 165 г/м2 |
| Стан | Новий |
| Склад | 100% бавовна |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Обхват грудей | 90 см |
| Міжнародний розмір | XS |
| Розмір принта | А4 |
- Ціна: від 750 ₴






