




Світшот, кофта, толстовка, батник, реглан з написом Тяжка ти людина, виготовлення за 1 робочий день
Світшот на замовлення від ASP-GroupUkraine це чудова якість за доступною ціною.
Ми раді, що Ви звернули увагу на нашу продукцію.
У нас Ви зможете замовити свитшоты з печаткою преміум класу (виробництва Germany) в яких не буде соромно ходити або зробити подарунок близькій людині.
Світшот з крутими написами, логтипами, іменами,улюбленими цифрами нашого виробництва стане улюбленою річчю у Вашому гардеробі.
Кваліфіковані співробітники, професійне обладнання, матеріали преміум і любов до своєї справи, дозволяють створювати продукт бездоганної якості.
Ми з радістю допоможемо визначитися з розміром свитшота і надамо професійну консультацію по друку.
Вся продукція перед відправкою перевіряється, складається, упаковується що б товар прийшов в належному вигляді.
Ми несемо відповідальність за якість нашої продукції!
Більше крутих світшотів за цим посиланням https://asp53.in.ua/g28060979-muzhskie-svitshoty-logotipom


http://www.instagram.com/asp53.in.ua/













































































| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASP |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Бавовна |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Вид толстовок | Світшот |
| Застібка | Без застібки |
| Сезонність | Демісезонна |
| Малюнки і написи | З малюнками і написами |
| Довжина від горловини до низу вироба | 61 см |
| Довжина рукава вироба | 65 см |
| Ширина виробу | 45 |
| Вид нанесення зображень | Термотрансфер |
| Капюшон | Без капюшона |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Склад | 80% бавовни / 20% поліестер |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Обхват грудей | 90 см |
| Міжнародний розмір | XS |
| Обхват талії | 60 см |
| Основні атрибути | |
| Вид виробу | Світшот |
| Одяг для | ТЯЖКОЇ ЛЮДИНИ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | S |
- Ціна: від 950 ₴


