




Футболка з написом Тяжка ти людина, виготовлення за 1 робочий день
Футболки з принтом від ASP-GroupUkraine це чудова якість за доступною ціною.
Ми раді, що Ви звернули увагу на нашу продукцію.
У нас Ви зможете замовити футболки з м'якого бавовни з печаткою преміум класу (виробництва Germany) в яких не буде соромно ходити або зробити подарунок близькій людині.
Футболки з логотипами, написами, малюнками або те що Ви придумали і хочете реалізувати ... ми зробимо все можливе, щоб Ваша творчість побачив світ.
Кваліфіковані співробітники, професійне обладнання, матеріали преміум і любов до своєї справи, дозволяють створювати продукт бездоганної якості.
Ми з радістю допоможемо визначитися з розміром футболки і надамо професійну консультацію по друку.
Вся продукція перед відправкою перевіряється, складається, упаковується що б товар прийшов в належному вигляді.
Ми несемо відповідальність за якість нашої продукції!















































| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASP |
| Країна виробник | Україна |
| Стиль | Молодіжний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Довжина рукава | Короткий |
| Довжина від горловини до низу вироба | 60 см |
| Довжина рукава вироба | 12 см |
| Ширина виробу | 40 см |
| Силует | Приталений |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Колір | Білий |
| Вид виробу | Футболка |
| Щільність | 165 г/м2 |
| Стан | Новий |
| Склад | 100% бавовна |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Обхват грудей | 84 см |
| Міжнародний розмір | XS |
| Розмір принта | А4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Одяг для | ТЯЖКОЇ ЛЮДИНИ |
| Основні атрибути | |
| Малюнки і написи | З малюнками та написами |
| Модель | Футболка |
- Ціна: від 550 ₴




