Новинка










Футболка чоловіча новорічна з кроликом, ім'ям, прізвищем, на замовлення, з новорічним принтом за 1 день
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Футболки від ASP-GroupUkraine це чудова якість за доступною ціною.
Ми раді, що Ви звернули увагу на нашу продукцію.
Цього року нашим дизайнером було розроблено серію новорічних принтів "Merry Christmas", які є унікальними і неповторними.
Такий новорічний подарунок, займе улюблене і почесне місце в гардеробі Вашої близької людини.
Кваліфіковані співробітники, професійне обладнання, матеріали преміум і любов до своєї справи, дозволяють створювати продукт бездоганної якості.
Ми з радістю допоможемо визначитися з розміром футболки і надамо професійну консультацію по друку.
Вся продукція перед відправкою перевіряється, складається, упаковується що б товар прийшов в належному вигляді.
Ми несемо відповідальність за якість нашої продукції!















































| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASP |
| Країна виробник | Україна |
| Стиль | Молодіжний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Малюнки і написи | З малюнками |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 20 см |
| Ширина виробу | 50 см |
| Силует | Напівприлеглий |
| Колір | Чорний |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 48 |
| Модель | Футболка |
| Щільність тканини | 165 г/м2 |
| Стан | Новий |
| Склад | 100% ХЛОПОК |
| Обхват грудей | 100 см |
| Міжнародний розмір | S |
| Вид виробу | Футболка |
| Одяг для | Всієї родини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір жіночого одягу (UA) | XS |
- Ціна: від 590 ₴





