Топ










Футболка з написом Харків залізобетон, Kharkov zhelezobeton, виготовлення за 1 день
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Футболка ASP-GroupUkraine виготовлення за 1 день!
Нашим дизайнером було розроблено нову серію футболок із принтами, які підвищують патріотичний дух і настрій.
Футболки не кашлатаються, матеріал виконання: 100% бавовна нитка Belcoro® дає тілу дихати й
зберігати зовнішній вигляд довгий час. Друк на футболках не блякне, не деформується, не тріскається і витримує 100ни прання.
Ми з радістю допоможемо визначитися з розміром футболки та поставимо професійну консультацію друку.
Вся продукція перед відправленням перевіряється, складається, упаковується, щоб товар прийшов у належному виде.
Ми несемо відповідальність за якість нашій продукції!


















Більше макетів із футболками... за посиланням https://asp53.in.ua/g28017253-muzhskie-futbolki-imennye































| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Міжнародний розмір | S |
| Тип тканини | Бавовна |
| Виробник | ASP |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 50 |
| Довжина рукава вироба | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | Молоденький |
| Фасон вирізьблює горлянки | Круглий |
| Довжина від горлавини до нижньої частини виробу | 70 см |
| Щільність тканини | 165 г/м2 |
| Ширина виробу | 56 см |
| Узори і принти | Геометричний візерунок |
| Модель | Футболка |
| Малюнки і написи | З написами |
| Силует | Пряма |
| Фасон рукава | Довгий |
| Склад | 100% бавовна |
| Обхват груди | 106 см |
- Ціна: 650 ₴










