Топ










Футболка доброго вечора ми з України з козаком, гербом України. Виготовлення за 1 день.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Футболка ASP-GroupUkraine виготовлення за 1 день!
Нашим дизайнером було розроблено нову серію футболок з принтами, які піднімають патріотичний дух та настрій.
Футболки не кашлатаються, матеріал виконання: 100% бавовна нитка Belcoro® дозволяє тілу дихати і
зберігати зовнішній вигляд тривалий час. Друк на футболках не вигоряє, не деформується, не тріскається і витримує 100ні прання.
Ми з радістю допоможемо визначитися з розміром футболки і дамо професійну консультацію з друку.
Вся продукція перед відправкою перевіряється, складається, упаковується щоб товар прийшов у належному виді.
Ми несемо відповідальність за якість нашої продукції!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASP |
| Країна виробник | Україна |
| Обхват грудей | 45 см |
| Обхват талії | 58 см |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | XS |
| Колір | Чорний |
| Силует | Приталений |
| Тип тканини | Бавовна |
| Склад | хлопок 100% |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Молодіжний |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 55 см |
| Ширина виробу | 45 см |
| Стан | Новий |
| Модель | Футболка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Узори і принти | Напис |
| Малюнки і написи | З написами |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Довжина рукава | Короткий |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Розмір приту | А4 |
| Щільність | 165 г/м2 |
- Ціна: від 650 ₴






