




Новорічні чоловічі кофти, рік Змії, 2025, світшоти, толстовки з новорічними принтами під замовлення.
Світшот на замовлення від ASP-GroupUkraine це чудова якість за доступною ціною.
Ми раді, що Ви звернули увагу на нашу продукцію.
Цього року нашим дизайнером було розроблено серію новорічних принтів які є унікальними і неповторними.
Такий новорічний подарунок, займе улюблене і почесне місце в гардеробі Вашої близької людини.
Світшоти з друком преміум класу (виробництва Germany) в яких не буде соромно ходити.
Кваліфіковані співробітники, професійне обладнання, матеріали преміум і любов до своєї справи, дозволяють створювати продукт бездоганної якості.
Ми з радістю допоможемо визначитися з розміром свитшота і надамо професійну консультацію по друку.
Вся продукція перед відправкою перевіряється, складається, упаковується що б товар прийшов в належному вигляді.
Ми несемо відповідальність за якість нашої продукції!
Більше крутих світшотів за цим посиланням https://asp53.in.ua/g28060979-muzhskie-svitshoty-logotipom















































































| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASP |
| Країна виробник | Україна |
| Вид толстовок | Світшот |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 52 |
| Обхват грудей | 102 см |
| Обхват талії | 60 см |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Сезонність | Всесезонний |
| Застібка | Без застібки |
| Капюшон | Без капюшона |
| Малюнки і написи | З малюнками |
| Вид нанесення зображень | Термотрансфер |
| Довжина від горловини до низу вироба | 63 см |
| Довжина рукава вироба | 75 см |
| Ширина виробу | 51 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
| Склад | 80% бавовни / 20% поліестер |
| Узори і принти | Геометричний візерунок |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Світшот |
| Розмір чоловічого одягу | S |
| Розмір чоловічого одягу | 50 |
| Одяг для | Всієї родини |
- Ціна: від 960 ₴






