




Футболка доброго вечора ми з України, з козаком, гербом України. Виготовлення за 1 день
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Футболка ASP-GroupUkraine виготовлення за 1 день!
Нашим дизайнером було розроблено нову серію футболок з принтами, які піднімають патріотичний дух та настрій.
Футболки не кашлатаються, матеріал виконання: 100% бавовна нитка Belcoro® дозволяє тілу дихати і
зберігати зовнішній вигляд тривалий час. Друк на футболках не вигоряє, не деформується, не тріскається і витримує 100ні прання.
Ми з радістю допоможемо визначитися з розміром футболки і дамо професійну консультацію з друку.
Вся продукція перед відправкою перевіряється, складається, упаковується щоб товар прийшов у належному виді.
Ми несемо відповідальність за якість нашої продукції!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASP |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
| Склад | 100% бавовна |
| Стиль | Молоденький |
| Фасон рукава | Довгий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | Футболка |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 46 |
| Силует | Напівпрозорий |
| Фасон вирізьблює горлянки | Круглий |
| Малюнки і написи | З написами |
| Довжина від горлавини до нижньої частини виробу | 70 см |
| Довжина рукава виробу | 10 см |
| Ширина виробу | 50 см |
| Щільність тканини | 165 г/м2 |
| Обхват груди | 100 см |
| Розмір чоловічого одягу | 46 |
- Ціна: від 650 ₴





