




Кофта, світшот, толстовка, реглан із ім'ям Валерій, Валера. Друк за 1 день.
Саме світшот от ASP-GroupUkraine — це чудова якість за доступною ціною.
Ми раді, що Ви звернули увагу на нашу продукцію.
У нас Ви зможете замовити світшоти з друком преміумкласу (виробництва Germany) , в яких не буде соромно ходити або зробити подарунок близькій людині.
Саме світшот з ім'ям і написом нашого виробництва стане улюбленою річчю у Вашому гардеробі.
Кваліфіковані працівники, професійне обладнання, преміумматеріали і любов до свого діла дають змогу створювати продукт бездоганної якості.
Ми з радістю допоможемо визначитися з розміром світшота ідамо професійну консультацію друку.
Вся продукція перед відправленням перевіряється, складається, упаковується, щоб товар прийшов у належному виде.
Ми несемо відповідальність за якість нашій продукції!















































































| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASP |
| Країна виробник | Україна |
| Вид толстовок | Світшот |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 50 |
| Обхват грудей | 54 см |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Сезонність | Всесезонний |
| Застібка | Без застібки |
| Капюшон | Без капюшона |
| Малюнки і написи | З написами |
| Довжина від горловини до низу вироба | 69 см |
| Довжина рукава вироба | 70 см |
| Ширина виробу | 61 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
| Сезон | Всесезонний |
| Наявність капюшона | Ні |
| Основні атрибути | |
| Вид виробу | Світшот |
| Одяг для | Всієї родини |
- Ціна: від 1 290 ₴






